....Užívej života dokud můžeš....

Září 2009Životopis Amanda Bynes

28. září 2009 v 9:00 Amanda Bynes
Povolání: Herečka, zpěvačka, módní návrhářka
Věk: 23
Datum narození: 3. 04. 1986
Místo narození: Thousand Oaks, Kalifornie, USA
Znamení: Beran
Výška:
173 cm

Životopis

Amanda Bynes se narodila a vyrůstala v Kalifornii, jako herečka se začala prezentovat od svých 10 let. Ve 12 letech měla Bynesová svou vlastní show skečů The Amanda Show. Za tuto show obdržela Kid´s Choice Awards za oblíbenou televizní herečku.

Je známá především televizním divákům z role Holly Tyler v seriálu What I Like About You. Roku 2003 ztvárnila roli Daphne Reynoldsové ve snímku
Co ta holka chce (What a Girls Wants, režie Dennie Gordon, 2003). V roce 2002 si zahrála vedle Frankie Munize v komedii Velký tlustý lhář (Big Fat Liar, režie Shawn Levy, 2002), za kterou opět obdržela Kid´s Choice Award. Svůj hlas propůjčila postavě Pipera v animovaném filmu Roboti (Robots, režie Carlos Saldanha, Chris Wedge, 2005).

V roce 2006 se objevila jako nadšená hráčka fotbalu, středoškolačka Viola ve filmu režiséra
Andy Fickmana, Super náhradník.6.kolo pánské

16. září 2009 v 10:21 Kdo je hezčí??
V 5.kole dámském vyhrála Dominika Myslivcová

Nápady pro parádu za pár kaček

6. září 2009 v 16:33 Styl-make-up,rtěnka atd....
Léto je tu a jistě by ses chtěla blýsknout v něčem novém. Co ale dělat, když tvé kapsy zejí prázdnotou a kompletně nový šatník si zkrátka nemůžeš dovolit? Anebo chceš být originální a mít něco, v čem nepotkáš žádnou jinou? Řešení je nasnadě - Slečn@ má pro tebe fůru vychytávek - buď kreativní a vyrob si nové šperky či oblečení sama!
klicek_bigKlíč k jeho srdci
Našla jsi doma starý klíček? I ten jde zužitkovat (případně si můžeš zakoupit úplně nový v železářství za pár kaček, dělají se i barevné)! Během pár minut máš ozdůbku svého dekoltu hotovou.
Náročnost: zvládne každý, zručnější jedinci se mohou pokusit vytvořit s kamínky složitější ornament
Co budeš potřebovat: kovový klíček, lepidlo (vhodné na kovové povrchy), pinzetu, drobné třpytivé kamínky nebo korálky, řetízek nebo jiný provázek (na zavěšení)
Postup:
1) Klíček dobře očisti - nejlépe vatou namočenou v líhu, aby se kovový povrch odmastil a lepidlo lépe drželo.
2) Potři jednu stranu klíčku lepidlem a pomocí pinzety aplikuj kamínky či korálky. Poté nech dobře zaschnout.
3) Hotový přívěsek už stačí jenom zavěsit na řetízek.
Originální conversky
converskyPlátěné tenisky v létě určitě využiješ. A že nechceš mít stejné jako všichni ostatní? Jdeme sprejovat!
Náročnost: pro dobrý výsedek je nezbytná pečlivost a trpělivost
Co budeš potřebovat: conversky světlé barvy (nejlépe bílé), barvu ve spreji, zmačkaný papír (klidně novinový), izolepu, kus krajkové látky nebo záclony, drobné špendlíky
Postup:
1) Připrav si conversky, vytáhni z nich tkaničky a vnitřek dobře vycpi zmačkanými novinami. Místa, která nechceš oborvit (např. jazyk, okraje gumové podrážky atd.) přelep izolepou.
2) Na conversky umísti krajkovou látku nebo kus záclony - buď po celé ploše plátěných částí, nebo jen na kousku (např. v oblasti kotníků pro menší obrázek). Látku dobře připevni pomocí špendlíků, aby se nepohybovala - výsledný motiv by byl rozmazaný!
3) Polož botu na stranu na podložku (např. na rozprostřené noviny) a sprejem přestříkej. Poté vyčkej alespoň 5 minut, aby barva zaschla, a stejně postupuj po otočení boty na druhou stranu.
4) Celý proces zopakuj i na druhé botě a nech dostatečně uschnout.
Blýskni se!topik
Vyrážíš na party a nevíš, co na sebe? Slečn@ radí - vsaď na flitry a buď vidět!
Náročnost: zvládnou i méně "manuálně zruční jedinci" :-)
Co potřebuješ: jednobarevné bavlněné tílko, cca 2 metry gumičky s flitry v barvě dle tvého vkusu (seženeš v galanterii), špendlíky, jehlu a nit, nůžky
Postup:
1) Pomocí špendlíků připevni podél okrajů (viz obrázek) gumičku s flitry - flitry můžeš umístit i na spodní okraj, v tom případě je však nutné koupit jich více. Gumičku budeš muset pravděpodobně nastříhat na více částí, nezapomeň jejich konce dobře sešít, aby se nepáraly!
2) Přetoč tílko na rubovou stranu.
3) Jednoduchým stehem přišij gumičku k okrajům tílka. Snaž se moc nestahovat, tílko by se krabatilo!
4) Odstraň špendlíky.