....Užívej života dokud můžeš....

Květen 2009

Video

30. května 2009 v 17:21 Aysel TeymurzadehŽivotopis-Aysel Teymurzadeh

27. května 2009 v 11:05 Aysel Teymurzadeh
Povolání: Zpěvačka, textařka
Věk: 20
Datum narození: 25. 04. 1989
Místo narození: Baku, Azerbaijan
Znamení: Býk aktuální horoskop »

Životopis

Aysel Teymurzadeh, narozena 25.4. 1989, je takřka nováčkem na ázerbájdžánské hudební scéně. V roce 2005 se objevila v soutěži talentů Yeni Ulduz 4 a posbírala i nějaké ceny na festivalech v USA, kde jeden rok studovala. Zpívá především r'n'b a její debutové album by mělo vyjít v první polovině letošního roku. V současné době studuje na univerzitě v Baku obor mezinárodní vztahy. Má dvě starší sestry a jejím největším vzorem je zpěvačka Beyoncé.

Autorem soutěžního singlu "Always" je i u nás dostatečně známý a populární Arash, íránský zpěvák a skladatel, který si na pódiu zazpívá společně s Aysel. Arash Labaf pochází z Teheránu, kde se 23. dubna 1977 narodil. Když mu bylo pět let přestěhovala se jeho rodina do Švédska, v současnosti je jeho domovem město Malmö. Své debutové album "Arash" vydal v roce 2005, singly jako "Boro Boro" a "Temptation" zabodovaly v celé Evropě, včetně Česka. V roce 2006 nazpíval íránskou fotbalovou hymnu k příležitosti Mistrovství světa ve fotbale, krátce na to vydává album remixů. Loni přišla na pulty obchodů jeho další novinka, album "Donya", na kterém nalezneme duety s takovými hvězdami jako je např. Shaggy či Lumidee.Obsah filmu-Znovu 17

27. května 2009 v 10:59 | osonosti.cz |  Znovu 17-Film
Originální název: 17 Again
Rok výroby: 2009

Dlouhý popis filmu

Úspěšný středoškolák Mike O´Donnel (Zac Efron) (Zac Efron)má zdánlivě všechno.Je to hvězda atletiky a zamíří přímo na univerzitní kolej, kde se hodlá usadit se svou dívkou, ze střední školy, Scarlet.
O 25 let později, dospělý Mike (Matthew Perry)zjistí, že něžije život, jaký si představoval. Se svou ženou Scarlet je rozvedený a ona žije s jeho nejlepším přítelem Nedem, jeho kariéra farmaceutické společnosti zatím stojí a jeho vztahy s pubertálními dětmi už neexistuje.

Po tom, co nebyl v práci povýšen se vrací na svou střední školu, zavzpomínat na basketbalové ceny.Zatímco tak přemýšlí, příde za ním vrátný a povídá si s ním o tom, jak to bylo lepší, když mu bylo 17. Když Mike jede domů, vidí, jak záhadný vrátný stojí na římse a připravuje se skočit do Los Angelské řeky. Mike vystoupí z auta a běží vrátnému na pomoc, ale než se tam dostane, vrátný je pryč.Co si Mike neuvědomí je, že spadl do řeky a vrátil se do svých 17.

Mladý Mike se vrátí do Nedova domu, kde má obtížný úkol, přesvědčit Neda, že je opravdový Mike...... Ve snaze udělat některé věci jinak než před dvaceti lety však málem přijde o to nejlepší, co ho v životě potkalo.Obsah filmu-Přes noc třicítkou

24. května 2009 v 10:38 Přes noc třicítkou-Film
Originální název: 13 Going On 30
Žánr: Fantasy, Komedie, Romantický
Rok výroby: 2004
Režie: Gary Winick
S pomocí kouzelného prášku se třináctiletá Jenna Rink (Jennifer Garner) přenese ze své otřesné přítomnosti do úžasné budoucnosti. Přes noc se stane okouzlující TŘICÍTKOU se vším, co si kdy přála, ale s výjimkou svého nejlepšího kamaráda Matt (Mark Ruffalo). Navenek dospělá žena, teď musí pomoci malé holce uvnitř najít skutečnou lásku, kterou tak nečekaně opustila.


Životopis Iveta Lutovská

20. května 2009 v 11:51 Iveta Lutovská
Povolání: Modelka, Česká miss 2009
Věk: 26
Datum narození: 14. 05. 1983
Místo narození: Třeboň, Československo
Znamení: Býk aktuální horoskop »

Životopis

Iveta vystudovala obchodní podnikání a management na vysoké škole a nyní se věnuje modelingu.
Po ukončení kariéry modelky by chtěla pracovat v produkční firmě či v P.R. managementu.

Její nejoblíbenější historickou postavou je Kleopatra, která díky své chytrosti ovládla Cézara i Řím.
Ráda sjíždí řeky, sportuje a cestuje, ale také nakupuje. Nejvíce se jí líbila dovolená v Egyptě. Lákají jí také Benátky podobně jako Afrika.

Ivetino motto: Nechovej se k ostatním tak, jak nechceš, aby se chovali oni k tobě.

Obsah filmu-Trhni si!

14. května 2009 v 17:59 Trhni si!-Film
Originální název: Pledge This!
Žánr: Komedie
Rok výroby: 2006
Režie: Strathford Hamilton, William Heins
Krásná a bohatá prezidentka dívčího klubu South Beach University zosnuje originální plán, jak vydělat na právě získané slávě jejího klubu v sexy komedii s Paris Hilton v hlavní roli.

Obsah filmu Pravý blondýnky

12. května 2009 v 18:36
Originální název: Legally Blonde
Žánr: Komedie
Rok výroby: 2001
Režie: Robert Luketic

Popis filmu

Elle Woods /Reese Witherspoon/ je typická blondýnka! Růžová Barbína non plus ultra. Má všechno: je prezidentkou dívčího spolku Delta Nu, Miss červen ve školním kalendáři a Miss Hawaiian Tropic, je populární, rozhodně netrpí nedostatkem a především. je obdařena přírodní blond hřívou. Chodí s pohledným spolužákem Warnerem Huntingtonem III. /Matthew Davis/, a nepřeje si nic jiného, než být paní Huntingtonovou III. Jenže on má jiné plány: musí studovat Harvard a stát se právníkem! Co s naivní blondýnou! Řekne jí: "Hodlám být senátorem, proto potřebuji Jackie, ne Marilyn". a na studiích si nabalí samozřejmě seriózní tmavovlásku Vivian /Selma Blair/. Elle má zlomené srdce, ale jen tak se nevzdá. Přihlásí se také na Harvard a zrovna na práva, jen aby mu dokázala, že to také zvládne. Ona, která se vyzná daleko spíš v módě, společenské rubrice novin a organizaci party než v teorii státu a práva nebo ve finesách formální logiky. Jenže studium na elitní univerzitě není procházka růžovou alejí. Tam, kde jiní uspějí díky buď asketickému studiu, vrozené genialitě nebo i díky vlivnému tatínkovi, boduje nakonec Elle - ovšem až po mnoha docela pro ni trapných, pro diváky ale úsměvných karambolech - originálně svým přirozeným rozumem, šarmem, nedostatkem zbytečného respektu a schopností vyhmátnout klíčový detail. A v standardních životních situacích se Elle vyzná lépe než kolegové - budoucí intelektuální elita.

Překvapivě vtipná komedie "Pravá blondýna" je celovečerním filmovým debutem režiséra Roberta Luketice. Na paškál si bere předsudek o jednoduchosti a "jednoúčelovosti" blondýnek.
Nadějná mladá herečka Reese Witherspoon /Velmi nebezpečné známosti, Pleasantville - Městečko zázraků, Americké Psycho, Malý Nicky/ předvedla koncert v přeměně z naivní blondýnky v emancipovanou mladou dámu. Další mladý talent Matthew Davis (II) /Pearl Harbor/ je příslibem nastupujíci mladé "Holywoodské" generace.
Film získal cenu amerických teenagerů jako "Nejlepší film léta" v roce 2001 a porazil takové soupeře jako je Shrek a Zlatíčka pro každého.


Obsah filmíku

8. května 2009 v 20:16 Taková normální holka
Originální název: She's All That
Žánr: Komedie, Romantický
Rok výroby: 1999
Režie: Robert Iscove

Popis filmu

Teenagerská verze My Fair Lady v jihokalifornských kulisách. Barvitě a efektně vyprávěný film o dospívajících teenagerech - maturantech na americké střední škole, v níž hraje hlavní roli zakřiknutá dívka Lancy. Je jiná než její spolužačky připomínající živé barbie, protože je svá, svět se jí týká mnohem hlouběji a pro své okolí stejně starých vrstevníků je častým terčem posměchu. Snad i proto se stane objektem sázky o královnu maturitního plesu mezi Zackem, premiantem a frajerem maturitního ročníku, a jeho kamarádem Deanem, který je přesvědčen, že upjatá obrýlená Lancy nemá očividně šanci. Kdo se stane královnou maturitního plesu a kdo nakonec sázku vyhraje? O tom pojednává tato příjemná komedie ze studentského prostředí v Los Angeles, která Vás přesvědčí o tom, že láska a přátelství jsou důležitější, než všechny tituly světa.