....Užívej života dokud můžeš....

Únor 2009

Barbie prstýnky

28. února 2009 v 15:02 Barbie styl
Kvůli tomuhle bych se snad i vdala


Barbie brýle

28. února 2009 v 14:46 Barbie styl


Cascada

28. února 2009 v 10:41 Herci a Zpěváci
JMÉNO: Natalie
PŘÍJMENÍ: Horler
NÁRODNOST: Německo
DATUM NAROZENÍ: 23. srpna 1981
MÍSTO NAROZENÍ: Bonn (Německo)
ZVLÁŠTNOSTI: Byla vychovávána anglickým způsobem, její písně jsou nejpopulárnější především v Americe

Cascada (CAS-CAH-DA) je ostrou nezadržitelnostÍ v amerických hitparádách s jejím singlem "Everytime We Touch" ze stejnojmeného debitového alba. S tímto agresivním a energickým tanečním-pop beatem. Cascádin dramatický a vášnívý hlas přidal skvělí lesk celku vedle Djejů a producerů (Dj Manian a Yanou, kteří poskytují hudební pozadí). "Everytime We Touch" zapůsobil celostátně na CHR/popové rádiové stanici, to znamenalo vzestup nahoru v jejich playlistu (obvykle však taneční písně vysílané na tomto rádiu zaznaménávají velký pád dolů). Přineslo to velký dopad i na všechna rapová a R´n´B rádia, včetně všech hudební posluchačů. "Myslím si že je úžasné, jak jsou tyhle písně populární hlavně v Americe" říká Němka s anglickým původem Cascada. "Je velkolepé jak to lidi spojuje. Zdá se, že se ztotožnili se slovy písní a cítí tyto písně stejně jako já. Představuji si anglickou mluvu jako výhodu pro opravdu srozumitelná slova, je to podle mě i snadnější zpívat! Ale nemůžu opravdu vysvětlit jak moc tyto songy přináší američanům potěšení. Jen vím, že toho miluju každou minutu!" Producenti Yanou a Manian si první všimli píseně, originální od skotské zpěvačky Maggie Reilly a rozhodli se, že ji předělají. Vzali refrén ale změnili verzi a Cascada opravdu zosobnostnila tuto skladbu její hlasovou interpretací. Cacada, vlastním jménem Natalie Horler, narozená 23. srpna 1981 v Bonnu (Německo) s Anglickým původem. Takže pro vysvětlenou "Jak se moji rodiče byli přestěhování z Anglie do Německa rok dříve, vyrostla jsem sťastně s nimi a svými dvěma sestrami a měla velmi anglické dětství. Moje matka Christine je učitelkou cizích jazyků. Můj otec David je Jazzový hudebník s WDR Big Band v Cologni.

Obrázečky

28. února 2009 v 10:04 Čarodějky
Bohynkterokouzlkadhoidmony.jpg picture by ZWagnerova

Jitka Kocurová

27. února 2009 v 8:23 | osobnosti.cz |  Modelky
Povolání: modelka, herečka, moderátorka
Věk: 30
Datum narození: 27. 02. 1979
Místo narození: Vlašim, Československo
Znamení: Ryby

Životopis

Jitka Kocurová pochází z Vlašimi je modelkou a českou vicemiss z roku 1999. Vystudovala leteckou dopravní školu, pak se začala věnovat modelingu, nyní se stále častěji uplatňuje jako moderátorka a herečka. Objevovala se v komické show Zdeňka Izera Telebazar. Ve filmu Jak básnici neztrácejí naději (2003) ztvárnila roli servírky a v roce 2006 se objevila jako průvodkyně Pamela ve snímku na motivy románu Michala Viewegha, Účastníci zájezdu (režie Jiří Vejdělek). Jitka Kocurová se 25. června 1999 v Bejrútu umístila na 5. místě na Miss Europe 1999.
Jitka KocurováJitka KocurováJitka KocurováJitka Kocurová

Eliška Bučková

26. února 2009 v 20:18 Modelky
Povolání: modelka, Česká miss 2008
Věk: 19
Datum narození: 23. 07. 1989
Místo narození: Hodonín, Československo
Znamení: Lev
Eliška BučkováEliška BučkováEliška BučkováEliška BučkováEliška BučkováEliška BučkováEliška BučkováEliška BučkováEliška BučkováEliška BučkováEliška Bučková

Eva Mahdalová

26. února 2009 v 20:05 Modelky
Povolání: Modelka, Tvář roku ČR 2008
Věk: 19
Datum narození: 7. 01. 1990
Znamení: Kozoroh
Eva MahdalováEva MahdalováZavřít okno


Barbie cviky

22. února 2009 v 18:26 Barbie styl
Každá barbie by si měla udržovat svoji postavičku....Upřímně!Videli jste už někdy tlustou babrii??
Ale to, že by neměla být tlustá neznamená, že má být anorektička, bulimička a takovýhle podobný život nebezpečný blbiny..!!!!

Klasické zkracovačky

Zpevňování přímého svalu břišního, zabrat dostává i vnější a vnitřní svaly břišní.

Základní poloha:

Ležíš na zádech, ruce se dotýkají hlavy a ramena tlač dozadu. Při těžší variantě zvedni špičky chodidel.

Samotný cvik na břicho:

Zvedni se tak, aby lopatky byly asi 40 cm nad podlahou. Cvik prováděj se stále mírně zakulacenými záda, špičky nohou směřují neustále ke stropu.

Počet opakování:

Cvik prováděj ve třech sériích po 20 opakováních - s výdechem nahoru, s nádechem dolů.

Šikmé zkracovačky

Zpevňování šikmých svalů břišních.

Základní poloha:

Levou nohu si polož na koleno pravé nohy. Snaž se koleno vytočit co nejvíce, obě ruce opři o spánky, nebo si jednu polož na podlahu.

Samotný cvik na břicho:

Tahem břišních svalů zvědni pravé rameno, veď pohyb k levému kolenu a nahoře krátce vydrž. Opět při pohybu nahoru výdech a poté nádech.

Počet opakování:

Cvik na šikmé břišní svaly provádějte ve třech sériích po 20 opakováních.

Obrácené sklapovačky

Obrácené sklapovačky zpevní přímý sval břišní, vnější a vnitřní svaly břišní.

Základní poloha:

Polož se na záda, ruce nech podél těla a hlavu zvedni mírně nad podložku. Nohy dejte do pravého úhlu v přednožení. Zvedni nohy pohybem z kyčlí asi 10 cm nad podlahu - až odtud začíná samotný cvik.

Samotný cvik na břicho:

Ze základní polohy pokračuje cvik na břišní svaly směrem vzhůru. Mírně pokrčené nohy tahem zanožte tak, že pánev odlepíte od země. Pak vracíte nohy zpět. Kolena nech mírně pokrčená, pohyb vychází z pasu tahem břišních svalů.

Pozor na správnost cviku:

Při samotném cviku si nepomáhej tlakem rukou o podlahu!

Počet opakování:

3 série po 20 opakováních.

Statické posílení břišních svalů

Při tomto cviku na břicho posílíš kromě břišních svalů vlastně celé tělo.

Základní poloha:

Ležíš na loktech (svírají pravý úhel s podlahou, položené ruce tvoří trojúhelník). Záda držte rovně, neprohýbej se. Nohy se dotýkají podlahy pouze špičkami.

Samotný cvik na břicho:

V základní poloze zatáhni břicho a vydrž v této poloze co nejdéle.

Obměna polohy při posilování:

Cvik můžeš zkusit i jinak - z polohy na boku. Celé tělo je zvednuté tak, aby nohy i trup byly v jedné rovině. Opět se snaž vydržet co nejdéle a snaž se neprověšovat boky.


Labradorský retrívr

19. února 2009 v 10:02 | google.cz |  Psi
Štěně:
Dospělý pes:

Labradorský retrívr je jediné místní skotské plemeno přátelských psů. V porovnání s ostatními setry toto plemeno není tolik populární.

ANGLICKÝ NÁZEV:
angl.: Labrador Retriever; čes.: Labradorský retrívr
Popis:Labradorský retrívr je silně stavěný a aktivní pes, se širokou lebkou a širokou a hlubokou hrudí, se širokým a silným také zadečkem.
Lebku má širokou, ostře řezanou, bez masitých lící. Stop je dobře definovaný. Nos má široký, s dobře otevřeným chřípím. Čenich je silnější. Oči má střední velikosti, hnědé nebo lískové, vyjadřující inteligenci a dobrou náladu. Uši nemá velké, ani těžké, jsou svěšené, dobře přiléhající k hlavě a posazené spíše dozadu. Krk má statný, čistý, silný, mezi rameny dobře posazený. Záda má v úrovní horní linie těla. Hruď je dobře široká i hluboká. Ocas má výrazně vyznačený, u základu je velmi silný, směrem ke konečku se zužuje, je středně dlouhý, nezpeřený, ale kolem dokola hustě osrstěný krátkou, hustou a hojnou srstí, která mu dává kulatý zjev. Může být nošený vesele, ale neměl by být zatočený přes záda. Přední končetiny mají dobrou kostní strukturu, při pohledu ze strany nebo z profilu jsou od loktů k zemi rovné. Ramena má dlouhá a svažující. Zadní končetiny má dobře vyvinuté. Tlapky má okrouhlé, kompaktní, s dobře klenutými prsty a dobře vyvinutými polštářky. Chůze i pohyb jsou volné, kopírující zemi.
Výška:Pes má v kohoutku 56 až 57 cm.
Fena má v kohoutku 54 až 56 cm.
VÁHA:
Labradorský retrívr váží v rozmezí 25 až 34 kg. (Standard FCI hmotnost neuvádí)
Srst:Labradorský retrívr má krátkou a hustou srst, ne však zvlněnou nebo opeřenou, která je na dotek poněkud tvrdá, s počasí odolným podsrstím. Jeho srst je pro toto plemeno charakteristickým rysem. Zbarvení je zcela černé, žluté nebo játrově čokoládové. Žluté zbarvení je v rozsahu od světle krémové k liščí. Malé bílé skvrny na hrudi jsou povolené.


Zlatý retrívr

19. února 2009 v 9:50 | google.cz |  Psi
Štěně:
Dospělý pes:

Zlatý retrívr je poslušný a inteligentní pes, kterému je dána přirozená schopnost pracovat. Je laskavý, přátelský, důvěřivý i sebejistý, zároveň také citlivý, ostražitý a snadno cvičitelný. Zlatý retrívr bývá velmi atraktivním a přitažlivým společníkem.

ANGLICKÝ NÁZEV:
angl.: Golden Retriever; čes.: Zlatý retrívr
PŮVOD:
Zlatý retrívr je plemenem, které pochází z velké Británie. Vyšlechtěn byl kolem 19. století, a to především k aportování vodního ptactva. Má tedy jemný stisk a jen vzácně vás poraní či kousne. Byl vyvinut v několika liniích pro různé účely, například pro hlídání, dále také pro polní závody loveckých psů, ale ponejvíce pak pro život v rodinách a výstavy. Díky velké oblíbenosti a nerozumnému křížení se u nich dnes objevují dědičné vady, např. oční problémy, alergie kůže a netrpělivá kousavost.
POPIS:
Zlatý retrívr je souměrný, vyvážený, aktivní, silný a iniciativní pes, s laskavým hlasem.
Hlavu má přirozeně vyváženou. Lebku širokou a bez hrubosti, na krk dobře posazenou. Stop má dobře definovaný. Nos má nejlépe černý. Čenich je silný, široký a hluboký. Délka jeho přední části se přibližně rovná délce od stopu k týlu. Oči má tmavě hnědé, dobře posazené, s tmavými očními linkami. Uši má mírné velikosti, posazené přibližně do úrovně očí. Krk je dobré délky, čistý a svalnatý. Tělo je celkově vyvážené. Hruď i žebra má hluboké. Ocas má posazený v úrovni zádi, dosahuje ke kolenům, na konci je bez zatočení. Ramena má dlouhé a dobře položené, lokty dobře přiléhající. Zadeček je silný a svalnatý. Tlapky okrouhlé a jakoby kočičí. Chůzi i pohyb má silné a s dobrým pohonem, kráčí dlouhými a lehkými kroky.
VÝŠKA:
Pes má v kohoutku 56 až 61 cm.
Fena má v kohoutku 51 až 56 cm.
VÁHA:
Zlatý retrívr váží v rozmezí 27 až 36 kg. (Standard FCI hmotnost plemene neuvádí).
SRST:
Zlatý retrívr má srst zvlněnou nebo dobře zpeřenou, s hustým, vodě odolným podsrstím. Zbarvení je v jakémkoliv odstínu zlaté nebo krémové, ne však červené nebo mahagonové. Několik bílých chlupů pouze na hrudi je povoleno.
CHARAKTER:
Zlatý retrívr je poslušný a inteligentní pes, kterému je dána přirozená schopnost pracovat. Je laskavý, přátelský, důvěřivý i sebejistý. Zároveň však také citlivý, ostražitý a snadno cvičitelný. Velice trpělivý je také k dětem. Bývá velmi atraktivním a přitažlivým společníkem.
PÉČE:
Zlatý retrívr potřebuje zajistit dostatek pohybu a dlouhých procházek. Pravidelnou péči vyžaduje také jeho srst, kterou byste měli, alespoň 2 krát týdně kartáčovat, nejméně jednou ročně trimovat a občas zastřihávat mezi prsty na tlapkách. Nezapomínejte mu také kontrolovat ouška a čistit zvukovod. Jinak nepotřebuje žádnou zvláštní péči.
PRŮMĚRNÁ DÉLKA ŽIVOTA:
Zlatý retrívr se průměrně dožívá 13 až 15 let.
VYUŽITÍ PŮVODNÍ:
Aportér zvěře a přinašeč ptactva.
VYUŽITÍ DNES:
Polní závodník, hlídač, vodič, záchranářský pes a společník.
PLEMENO:
FCI VIII. - Retrívři, slídiči a vodní psi.
Sekce 1 - Retrívři.
S pracovní zkouškou.
OFICIÁLNÍ ZKRATKA V ČR :
GR
ČÍSLO STANDARDU:
111/ 29. 01. 1999 (Velká Británie)
DATUM PUBLIKOVÁNÍ PŮVODNÍHO STANDARDU:
24. 06. 1987


Rhodéský ridgeback-Můj pejsek Tedýsek

19. února 2009 v 9:47 | můj foták Olympus |  Psi
192 kBTedýsek to je náš milovaný pejsek...LOVE....

Rhodéský ridgeback je inteligentní, důstojný a k cizincům rezervovaný pes, bez známky agrese či plachosti. Ke svému pánovi velice lne a je věrný. Rhodéský ridgeback je také velmi klidný, poslušný, někdy však poněkud líný.
ANGLICKÝ NÁZEV:
angl.: Rhodesian Ridgeback; čes.: Rhodéský ridgeback

PŮVOD:
Rhodéský ridgeback je v mnoha částech světa dodnes užíván jako lovecký pes, zvláště ceněný však je jako hlídací pes a rodinný mazlíček.
Rhodéský ridgeback je v současné době jediným uznaným plemenem pocházejícím z jižní Afriky. Místo jeho původu může být vystopované ke Kapské kolonii v jižní Africe, kde psi byli kříženi se psy raných průkopníků a s polo-ochočenými místními psy, Hotentotskými honiči. Lovil hlavně ve skupinách 2 nebo 3 psů a hlavním úkolem Rhodéského ridgebacka a Lionského psa byl především lov, a to obzvláště lvů, kterého s velkou čilostí drželi "v úzkých", dokud samotný lovec nepřišel. Původní standard, který byl sepsaný panem R. F. Barnesem, v Bulawayo, v Rhodesii, v roce 1922, byl založený podle Dalmatina, a byl schválený jihoafrickým Kennel Clubem v roce 1926.
POPIS:
Rhodéský ridgeback by měl reprezentovat dobře vyvážený vzhled. Je to silný, svalnatý, hbitý a aktivní pes, v liniích souměrný, schopný ohromné výdrže a velké dávky rychlosti. Jeho důraz je kladen na čilost a eleganci, zdraví, bez tendence k masivnosti. Zvláštností plemene je hřeben na zádech, který je zformován vlasy vyrůstajícími v opačném směru, než zbytek srsti. Tento hřeben je "erbem" plemene. Hřeben musí být jasně definovaný, ohraničený, souměrný a směrem ke kyčlím se zužovat. Musí začínat hned za rameny a pokračovat až ke kyčlím. Musí obsahovat 2 koruny či věnce, identické a navzájem k sobě opačné. Průměrná šířka hřebenu je 5 cm. Lebku má plochou, mezi ušima širokou, hlava by měla být při odpočinku bez vrásek, stop by měl být dobře definovaný, a ne v jedné přímce od nosu k týlu. Nos by měl být černý nebo hnědý. Černý nos by měl být doprovázený tmavýma očima, hnědý nos jantarovýma očima. Čenich má dlouhý, hluboký a silný. Rty jsou čisté a dobře přiléhaj%

Smolda-Roman Vojtek

18. února 2009 v 10:13 Peklo s princeznou-Film
Povolání: Herec, zpěvák, tanečník
Věk: 36
Datum narození: 14. 04. 1972
Místo narození: Vsetín, Československo
Znamení: Beran
Roman Vojtek je jedním z předních muzikálových herců a zpěváku v České Republice. Ve své kariéře si po JAMU prošel řadou předních velkých muzikálů ( Pomáda, Monte Cristo, Vlasy, Dracula, Velká muzikálová show, Hříšný tanec, Horečka sobotní noci) a nejedním divadelním představením ( Sny svatojánských nocí, Radůz a Mahulena, Svět plný andělů, West Side Story, Miluji tě ale…, Pozvání na večírek).

Pravidelně účinkuje jak v Praze, tak i v Brně. V současné době se připravuje na hlavní roli v muzikálu Miss Saigon a začíná působit na pozici moderátora firemních večírků, plesů a jiných společenských událostí. V roce 1997 byl Roman Vojtek nominován na cenu

Thálie.

V roce 1996 dostal nabídku na jednu z hlavních rolí CLAUDA v pražském nastudování muzikálu Vlasy. Přibližně v téže době se stává spolumajitelem nahrávacího a dabingového studia, které v současné době funguje jako jedno z největších a nejmodernějších studií na Moravě a je též provozovatelem divadla pro 300 lidí. S úspěchem se zde hrají především muzikálová představení VIVA MUZIKÁL 1 a VIVA MUZIKÁL 2 , což jsou koncertně divadelní show s živým devatenáctičlenným orchestrem, dále pak muzikál JEPTIŠKY a další převážně koncertní programy. To vše pod jednou střechou - G-studio centrum v Brně. ¶

Na pražské scéně jste mohli Romana vidět v muzikálu Pomáda, kde vytvořil hlavní roli DANNYHO a jako ALBERTA ve výpravném původním českém muzikálu Monte Cristo. Hrál i v muzikálu Dracula roli NICKA, v představení Velká muzikálová show. V představení Miss Saigon hrál hlavní roli CHRISE. V Hudebním divadle v Karlíně roli RIFFA a později také TONYHO ve známém muzikálu West Side Story, to ještě na pódiu Kongresového centra a v nově zrekonstruované budově divadla jej můžete vidět v roli PEŠKA ve slavné Noci na Karlštejně nebo v jedné z hlavních rolí muzikálu Producenti - LEO BLOOMA (opět nominace na Thálii 2007). Zároveň účinkuje v novém muzikálu Vašo Patejdla Jack Rozparovač a v divadle Radka Brzobohatého v hudební komedii Miluji Tě, ale … ¶

Stal se historicky prvním vítězem taneční Show Star dance. Natočil již 7 televizních pohádek, z nichž tu poslední o ULOUPENÉ DIVOŽENCE uvidí diváci v televizní premiéře letos na Vánoce 2007. Dále v průběhu letošního podzimu uvidíte Romana pravidelně na televizní obrazovce a to v seriálu ULICE. V lednu bude mít premiéru komedie Dušana Kleina Svatba na bitevním poli, kde si zahrál roli faráře. ¶

Romanův hlas můžete slyšet na většině CD nosičů ze zmiňovaných muzikálů, nebo na CD Rebelové rokenrolu a Rebelové rokenrolu - zas je tu rokenrol. V roce 2006 mu vyšlo debutové album TO VĚDĚL BYCH RÁD a v letošním roce druhé ŽIVOT JE MUZIKÁL. ¶

Významná je Romanova moderátorská spolupráce s televizemi při vyhlašování různých výročních anket a soutěží - Česká Miss, Auto roku, Atlet roku atd. Hraje v seriálu Tv Nova Ulice trenéra Hynka Urbana.
Roman Vojtek

Královna Viktorie-Zlata Adamovská

18. února 2009 v 10:10 Peklo s princeznou-Film
Povolání: herečka, dabérka
Věk: 49
Datum narození: 9. 03. 1959
Místo narození: Praha, Československo
Znamení: Ryby
Zlata Adamovská se narodila v roce 1959 v Praze. Po ukončení studia na pražské konzervatoři hostovala v různých pražských divadlech. V letech 1984-1990 působila v Městských divadlech pražských.

Objevila se v mnoha českých filmech, např. Tchán (1980), Když rozvod, tak rozvod (1982), Učitel tance (1995) a také v seriálech Sanitka (1984), Hříchy pro pátera Knoxe (1992) nebo Hotel Herbich (1999). V roce 2004 si zahrála ve filmu režiséra Viktora Polesného Milenci a vrazi, kde se objevila jako Zita Gráfová , o jejíž lásku usiluje Borek Trojan (Jiří Langmajer).
Zlata Adamovská

Princ Jeroným-Jiří Mádl

18. února 2009 v 10:08 Peklo s princeznou-Film
Povolání: Herec
Věk: 22
Datum narození: 23. 10. 1986
Místo narození: České Budějovice, Československo
Znamení: Váhy
Jiří Mádl je studentem Biskupského gymnázia v Českých Budějovicích. Příležitostně hrál v mládežnických divadlech (s jednou hrou , kterou napsal, vyhrál divadel soutěž), také v Jihočeském divadle a zahrál si i v jednom videoklipu. Píše scénáře a divadelní hry, skládá písničky a zajímají ho vědy jako psychologie, astrologie a grafologie. Celovečerní hraný film Snowboarďáci (2004) ho kapituloval mezi mladé herecké talenty českého filmu.

V roce 2005 se objevil v roli dvacetiletého Vaška Rychmana, který se připravuje (tak trochu za zády starostlivé maminky (Ingrid Timková)) na ekologickou expedici na Coco Island ve filmu režisérky Marie Poledňákové Jak se krkotí krokodýli. V březnu následujícího roku měl premiéru další celovečení film Rafťáci (r. Karel Janák), kde si stejně jako ve Snowboarďácích zahrál po boku Vojty Kotka.
Jiří Mádl

Princess-Tereza Voříšková

18. února 2009 v 10:04 Peklo s princeznou-Film
Povolání: herečka
Věk: 19
Datum narození: 29. 09. 1989
Místo narození: Československo
Znamení: Váhy
Terezka Voříšková v současné době studuje čtvrtým rokem na Pražské konzervatoři obor hudebně dramatický. Tancuje za Fantasy Studio.

V dětství tancovala v dětském souboru Valášek a objevila se také ve videoklipu Filipa Renče k písni Medvídek od skupiny Lucie, to jí bylo 8let. Odmalička toužila být baletkou, ale jak už to tak bývá, osud tomu chtěl jinak. V roce 2005 se zúčastnila konkurzu na film RAFŤÁCI (2006), při jehož natáčení se sblížila s hereckým kolegou Vojtou Kotkem a téměř dva roky spolu měli vztah, který prvně tajili a poté na předávání Českých lvů jej oficiálně potvrdili, kde si ji všiml režisér Karel Janák a vybral si ji pro postavu drsné vodačky Radky. Pod vedením téhož režiséra se objevila i v menší roli ve snímku RO(C)K PODVRAŤÁKŮ (2006). V roce 2008 se objevila v českých kinech dokonce hned ve třech filmech. V komedii SVATBA NA BITEVNÍM POLI, kde ztvárnila jednu ze starostových dcer. Ve snímku Bohdana Slámy VENKOVSKÝ UČITEL si zahrála Berušku a do třetice jsme ji mohli vidět v komedii BOBULE, kde si zahrála po boku Kryštofa Hádka Klárku. V bulváru bylo řečeno, že právě kvůli Kryštofovi Terezka opustila Vojtu, ale zda-li je to pravda, to ví jen ona sama.

"O tom, že budu herečka, jsem dřív neuvažovala, ale odmalička mě hrozně bavilo vystupovat před lidmi."

Krom filmů Terka hrála i v seriálu MÍSTO V ŽIVOTĚ 2 dceru Ondřeje Vetchého a Ivany Chýlkové Anetu a v budoucnu si zahraje v připravované pohádce Milana Cieslara. Z článků bulvárních novin by se zdálo, že si vybírá vskutku originální role, neboť v komedii RAFŤÁCI zaujala hlavně erotickou scénou na toaletě, ve filmu RO(C)K PODVRAŤÁKŮ ji pro změnu připoutali k lednici na limonádu a i v souvislosti s její rolí ve snímku BOBULE noviny píší především o milostné scéně s hlavním hrdinou. Ať už je to hříčka osudu či úmysl, mají se filmoví fanoušci a ctitelé této krásné herečky v budoucnu jistě na co těšit.
Tereza Voříšková